PROFESYONEL KOÇLUK

Öğrencinin potansiyelini ortaya çıkararak, kişisel farklılıklarını tanımlayıp, bireye özel sınav stratejisini belirlemek ve süreci yönetmek için PENTA KOÇLUK SİSTEMİ yanınızda olacaktır.

Kariyer Koçluğu

Bilimsel yöntemler ve uzmanlar eşliğinde kendinizi daha iyi tanıyıp potansiyelinizin farkına varmak ve net amaç ve hedefler belirleyip başarılı bir kariyer için sağlam adımlar atmak için PENTA ekibi profesyonel çalışmalarıyla yanında olacaktır.


Dikkat Güçlendirme ve Okuma Koçluğu

2. sınıftan itibaren tüm öğrencilerin dikkat ve okuma becerilerine yönelik bir çalışmayı sistem üzerinden takip etmek ve sonuçlandırmak verimli sonuçlar elde edilmesini sağlar.

1.sınıftan itibaren öğrencilere, ders tekrarı ve yeni bilgilerde kalıcı öğrenmeyi sağlayabilmeyi hedefleyen etüt programı uygulanmaktadır.


Akademik Koçluk

Öğrenmeyi öğrenme ile ilgili çalışmalar yaparak, öğrenme süreçlerini daha iyi tanımalarına yardımcı olmak, kendi stratejik çalışma planlarını oluşturmada yol göstermek için yapılacak akademik koçluk sürecinin yönetimi profesyonel bir ekip tarafından gerçekleştirilir.Öğrenci Koçluğu

Sistemimiz, koç ve öğrenci arasında kurulan ve öğrencinin gelişimini desteklemeyi sağlayan koçluk süreçlerinin yeniçağın kodlarıyla buluşmasıdır.


Özel Ders Koçluğu

Özel Ders Desteği ile öğrencilerin akademik süreçlerinde karşılaştıkları zorlukları aşmalarına destek olmak ve engelleri ortadan kaldırmak için, profesyonel ekip ve en iyi sonucu almayı sağlayacak sistemle, eğitim sürecine katkı sağlamakta ve bunu yaparken öğrencilerin öz güven gelişimine de destek olmaktayız.

Yurt dışında eğitim görmeyi hedefleyen danışanlarımızın, port folyolarının hazırlanması ve süreçte bilmeleri gereken her türlü ayrıntıya hakim olmalarını sağlayacak profesyonel eğitim danışmanlığı PENTA Danışmanlık ve Yaşam Merkezi’nde yanınızda olacaktır.


Yaşam Koçluğu

Yaşamdan ne istediğinizi ve önceliklerinizi belirlemenizde, hedefler koyup bunlara nasıl ulaşacağınızı görmenizde, bunu yaparken de çözüm odaklı çalışıp ilerlemenizde, yan yana yolculuk yapabileceğiniz ekip PENTA KOÇLUK SİSTEMİNİN profesyonel ekibi olacaktır.

 

BAŞVURU

Formu doldurun uzmanlarımız en kısa sürede size ulaşsın

PENTA KOÇLUK EĞİTİM ve DANIŞMANLIK MERKEZİ